Produkcija

ŽŪB „Kerkasiai“ seniausia pragyvenimo šaka - tai grūdinių kultūrų auginimas ir pardavimas, kuri padėjo išlikti, tobulėti, stiprėti ir įsitvirtinti rinkoje. Norint, kad įmonė būtų stipri, reikia jai suteikti universalumo ir nepelningas verslo šakas keisti pelningomis, kurios būtų labiau prisitaikiusios prie nuolat besikeičiančios rinkos.

Siekiant maksimalaus rezultato ir didesnio pelno reikia stengtis iš žemės gaunamą produkciją apdirbti toje pačioje įmonėje, kad produktas labiau priartėtų prie galutinio vartotojo. Buvo įrengtas grūdų malūnas, kurio dabar plačiai paplitusi tarp gyventojų, kepyklų ir smulkių ūkininkų.
Kadangi bendrovė ruošiasi pati, tai buvo nutarta įsigyti našesnę beicavimo mašiną, ir sėklą imta ruošti ne tik sau, bet ir tiekti kitiems ūkininkams.

ŽŪB „Kerkasiai“ augina gan plačią gamą, t.y.: žieminius ir vasarinius kviečius, vasarinius miežius, žieminį ir vasarinį rapsą, bei žirnius. Visos užaugintos kultūros yra labai geros kokybės ir atitinka aukščiausius reikalavimus. Pvz.: kviečiai atitinka Ekstra arba I klasę, miežiai tinka salyklui ir t.t...
Sudarome didelių kiekių pardavimo sutartis. Įmonėje prekiaujama ne tik anksčiau išvardintomis kultūromis, bet ir vasarinių miežių, žieminių kviečių ir žirnių sėkla. Kadangi bendrovė yra sėklininkystės ūkis, todėl parduodama produkcija yra sertifikuojama. Sėkla taruojama 50kg ir 500kg maišais. Pagal kliento pageidavimus sėkla gali būti parduodama tiek beicuota, tiek ir nebeicuota. Kadangi rinkoje vyksta dideli javų kainų pokyčiai, tai sėklos kaina dažnai keičiasi... Dėl užsakymo kiekių, kainos ir terminų prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Bendrovėje šiuo metu auginama apie 300 mišrūnų. Galvijai žiemą laikomi palaidi, šalto tipo tvartuose, ant gilaus kraiko, vasarą išleidžiami į lauką. Dėl galimybės judėti laisvai, labiau vystosi raumenys ir taip pasiekiama aukšta galvijų išeiga. Banda šeriama įmonėje užaugintais ir paruoštais pašarais, todėl mėsa yra natūrali ir sveika, nes gyvūnai negauna jokių hormoninių ir augimą stimuliuojančių priedų.

Nuo to laiko, kai buvo įrengtas grūdų malūnas, dalis, bendrovėje užaugintų javų, yra perdirbama vietoje. Visi nuimti kviečiai yra pilami sandėlyje, vėliau jų bandiniai tikrinami oficialiuose tyrimų instituose ir taip sužinoma, kokia jų kokybė ir kurie atitinka malimui skirtus reikalavimus. Malimui skirti kviečiai yra išdžiovinami iki reikiamo lygio, tada jie patenka į valomąsias, kur paruošiami malimui. Po šio, gana netrumpo, proceso jie keliauja į malūną, o iš ten jau į prekybos centrus, bei į kepyklas.
Pas mus galite įsigyti aukščiausios ir I-os rūšies sutaruotų 15kg arba 50kg maišais. O taip pat ir pašarinių kvietinių sėlenų maišais po 25kg.
Dėl kainų ir kitų klausimų prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Joomla SEF URLs by Artio